Skip to main content

Wypożyczenie koncentratora tlenu - zastosuj tlenoterapię w swoim domu

koncentrator tlenuKoncentrator tlenu oddziela azot od tlenu, zwiększając stężenie tlenu nawet do 92% w powietrzu wdechowym, co ma korzystny wpływ na organizm. Przynosi dobre rezultaty w wielu chorobach, m.in. alzheimerze, łuszczycy, grzybicy, czy cukrzycy. Tlen ma działanie grzybobójcze, bakteriobójcze. W zgiełku codziennego życia tlenoterapia ma zbawienny wpływ na ukojenie nerwów, dotlenienie komórek skóry i zwiększenie pojemności płuc.

W dzisiejszych czasach, coraz gorsza jakość wdychanego powietrza wpływa na rozwój chorób układu oddechowego, tj. astma oskrzelowa. Terapia z użyciem koncentratora tlenu może poprawić jakość życia i zmniejszyć ilość ataków duszności. Wykorzystywana jest także w chorobach układu krwionośnego, pokarmowego, moczowo- płciowego i nerwowego.

przenośny koncentrator tlenuKobiety w trakcie klimakterium mogą zniwelować uciążliwe objawy poprzez terapię tlenową. Tlenoterapia wpływa łagodząco w przebiegu nerwic i ataków paniki. Jeśli problemem kobiety są uciążliwe bóle menstruacyjne, terapia tlenowa może je znacząco zmniejszyć. 
Tlenoterapia domowa staje się coraz popularniejsza.

Przepracowanie i zmęczenie daje o sobie znać. Kiedy stres w pracy staje się nie do zniesienia i dokucza bezsenność, tlenoterapia może pomóc w powrocie do stanu życiowej równowagi. Naukowcy już dawno odkryli, że tlen ma zbawienny wpływ dla urody i opóźnienia procesów starzenia, może wydłużyć życie nawet o 15 lat. Sportowcy przygotowujący się do ważnych zawodów także korzystają z koncentratorów tlenu aby dodatkowo zwiększyć swoją wydolność i móc osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Po zwiększonym wysiłku fizycznym, kiedy organizm się zakwasza, a komórki potrzebują dotlenienia, terapia z użyciem aparatu tlenowego jest zalecana przez lekarzy i fizjoterapeutów. Aparat tlenowy stosuje się także w trakcie rehabilitacji, dla szybszej regeneracji organizmu, wyleczenia urazu, czy też szybszego gojenia ran. 

Wypożyczenie koncentratora tlenu- tlenoterapia ogólnodostępna

Koncentratory tlenu są bardzo drogie, przez co dawniej nie były dostępne dla wszystkich, ale obecnie ulega to zmianie. Wypożyczenie koncentratora tlenu dało możliwość upowszechnienia jego zastosowania, także w domu. Wiele wypożyczalni, dostarcza koncentratory prosto do domu. Korzystanie z koncentratora tlenu jest w pełni bezpieczne.

Urządzenia te są łatwe w obsłudze. W przeciwieństwie do butli tlenowej, tlen się nie kończy. Koncentrator tlenu sam generuje tlen, na odpowiednim dla pacjenta poziomie. Wadą jest konieczność podłączenia koncentratora tlenu do prądu, co w przypadku braku zasilania jest dużym problemem. Obecne na rynku mobilne koncentratory tlenu na baterie są drogie i trudno dostępne, choć ich zaletą jest to, że można ich używać wszędzie i są zawsze gotowe do użycia.

Aparat tlenowy to życiodajna siła. Nie tylko można szybciej powrócić do zdrowia, po przebytej infekcji czy operacji, ale także poprawić swoje samopoczucie. Tlenoterapia u osób przewlekle chorych poprawia stan zdrowia i wpływa na zwiększenie komfortu życia. Z tlenoterapii warto również korzystać profilaktycznie, aby zapobiegać stanom zmęczenia i wyczerpania, wzmocnić system odpornościowy.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Uważam, że każdy przynajmniej jeden raz w życiu powinien spróbować porządnego sushi. Nie ma nic ...
W tym roku jako miłośnicy kuchni japońskiej zdecydowaliśmy z rodziną, że urządzimy święta w stylu ...
Kaja 4 miesięcy temu Kuchnia w domku holenderskim
Nie spodziewałam się, że cena domku mobilnego jest taka niska! W głowie miałam raczej cenę ...
Zdarza mi się zamawiać sushi na dowóz z tej restauracji. Mają obszerną ofertę i super ...
Paulina 1 lat temu Projekty nowoczesnych domów
Z mężem długo oszczędzaliśmy na nasz nowy dom. Chcieliśmy skorzystać z usług biura projektowego — ...