Skip to main content

Kuchnia w domku holenderskim

Wiele osób marzy o własnym domu, który stałby na działce z ogrodem. Lecz są i tacy ludzie, których marzeniem jest mały i mobilny domek na kółkach. Na dodatek liczba miłośników domków mobilnych na świecie wzrasta z roku na rok. Budownictwo mobilne budzi podziw, bo z kontenerów lub klocków drewnianych powstają malownicze i całkiem wygodne domy na barkach lub kołach. Ludzie interesujący się tym tematem zastanawiają się czy warto kupić domek mobilny?

Mobine domki dla każdego

Na pewno warto kupić taki domek, gdy nie ma możliwości na własne mieszkanie, a nie chce się mieszkać kontem u rodziców lub wynajmować mieszkania od obcych ludzi. Domek mobilny określany jest często jako domek holenderski, albo angielski. W Polsce domki takie są popularne jako domki letniskowe. Zainteresowanych tematem domków odsyłamy do firmy Mobilne Domki NS: używane domki holenderskiektóra prawadzi sprzedaż domków holenderskich. W takim domku mobilnym jest wszystko. Jest miejsce do spania, jest miejsce na toaletę, czasem nawet na mały salonik i oczywiście jest też kuchnia w domku mobilnym.

Kuchnia mobilna

Kuchnia, to ważne miejsce nie tylko w domach i mieszkaniach, lecz również w domkach mobilnych. Bo w kuchni przygotowuje się posiłki i kuchnia jednoczy rodzinę podczas wspólnego spożywania posiłków. Domowych posiłków nie może zabraknąć także podczas weekendu lub urlopu, który spędzamy na działce wypoczynkowej. Wiele osób posiadających domki mobilne przemieszcza się z miejsca na miejsce poznając nowe tereny i ciekawych ludzi.

Wyposażenie domków holenderskich

Domek zapewnia im wszystko czego potrzebują. Daje schronienie oraz możliwość spania i gotowania posiłków. W domku mobilnym są wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Jest łóżko, szafki, kuchnia gazowa lub elektryczna, łazienka z prysznicem i toaletą. Jest instalacja wodna i kanalizacyjna oraz instalacja elektryczna. Wszystko razem sprawia, że domek mobilny nie musi być tylko domem podczas urlopu, lecz może być nawet domem całorocznym. Nowoczesne domki mobilne posiadają bardzo dobrą izolację i zachowują odpowiednią temperaturę w środku. Chcąc zwiedzać świat warto zakupić domek mobilny, bo można wtedy przemieszczać się z miejsca na miejsce i w jednym miejscu parkować nawet kilka dni.

Cena domków

Jednak, gdy stanowi on przyczepę zawsze przy przyczepie musi być samochód, gdyż nie wolno pozostawiać samej przyczepy na parkingu. Dla wielu osób najważniejsza jest cena takiego domku. Domki używane można kupić już nawet za 3 tysiące, lecz trzeba się liczyć z tym, że będzie on wymagał napraw lub ulepszeń. Natomiast domki w niezłej kondycji kosztują od 30 tysięcy wzwyż.             

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Kaja · 4 miesięcy temu
    Nie spodziewałam się, że cena domku mobilnego jest taka niska! W głowie miałam raczej cenę z czterema zerami. W takim razie może sama się zdecyduję. 😁

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Uważam, że każdy przynajmniej jeden raz w życiu powinien spróbować porządnego sushi. Nie ma nic ...
W tym roku jako miłośnicy kuchni japońskiej zdecydowaliśmy z rodziną, że urządzimy święta w stylu ...
Kaja 4 miesięcy temu Kuchnia w domku holenderskim
Nie spodziewałam się, że cena domku mobilnego jest taka niska! W głowie miałam raczej cenę ...
Zdarza mi się zamawiać sushi na dowóz z tej restauracji. Mają obszerną ofertę i super ...
Paulina 1 lat temu Projekty nowoczesnych domów
Z mężem długo oszczędzaliśmy na nasz nowy dom. Chcieliśmy skorzystać z usług biura projektowego — ...