Skip to main content

Japońskie przekąski oraz przystawki na przyjęcie lub imprezę

1 komentarz

Właściwie skomponowane menu to gwarancja udanej imprezy. W tym względzie warto również zadbać o przystawki, które zaspokoją pierwszy głód i zachęcą do dalszej konsumpcji. Idealne przystawki powinny cechować się niewielkimi rozmiarami i łatwością podania. Takie właśnie jest sushi, czyli najpopularniejsze danie kuchni azjatyckiej. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie na nim opiera się catering podczas imprez, przyjęć i spotkań o różnorodnym charakterze.

Co powinieneś wiedzieć o sushi?

Sushi to flagowe dani japońskiej kuchni. Do jego przygotowania niezbędnych jest tylko kilka produktów, niezwykle popularnych w tej części świata. To przede wszystkim gotowany ryż i surowa ryba, wzbogacone owocami morza, warzywami czy grzybami, owiniętymi w wodorosty nori.

Rosnąca popularność dania spowodowała, że coraz więcej restauracji wprowadza go do swojej oferty. Jedną z nich jest https://www.sushifriends.com.pl/ czyli restauracja Sushi Friends, miesząca się przy ul. Sebastiana Klonowica 26 w Krakowie (tel. 736 244 188). W menu znaleźć tu można wiele odmian sushi, które różnią się od siebie wyglądem i smakiem. I to właśnie wygląd powoduje, że sushi na stałe wpisało się w organizację różnego rodzaju imprez. To danie nie tylko smaczne, ale również efektowne. Prawidłowo przygotowane i podane, przyciąga wzrok zaproszonych gości i cieszy ich podniebienia wyjątkowym orientalnym smakiem. W bogatej ofercie zróżnicowanych wariantów każdy z pewnością odnajdzie ulubioną wersję, po którą chętnie sięgnie, by zaspokoić pierwszy głód.

Kulinarna atrakcja imprezy

Podczas imprez zaproszonym gościom serwowane są często różnorodne atrakcje. Jedną z nich może być, chociażby przygotowywanie sushi przez profesjonalnego kucharza. Można je zamienić w prawdziwe widowisko, obserwowane na ogół z zaciekawieniem przez wszystkie zebrane na miejscu osoby. Całość pokazu natomiast może kończyć degustacja przysmaku lub też warsztaty przyrządzania sushi. Tego typu atrakcje zawsze muszą być dostosowane do możliwości oraz charakteru danego spotkania.

Sushi na każdą okazję

Sushi posiada nie tylko walory smakowe i estetyczne. Jest również wyjątkowo zdrowe, a jego właściwości doceniają zarówno dietetycy, jak i lekarze na całym świecie. Sushi jest bogatym źródłem białka oraz pożytecznych kwasów tłuszczowych. To również prawdziwa bomba witaminowa dla organizmu, zawierająca również wiele istotnych składników mineralnych. Zapewnia uczucie sytości, pomimo niewielkiej ilości kalorii. Aby móc w pełni cieszyć się smakiem tej potrawy, warto skorzystać z najlepszych ofert. Jedną z nich jest oferta sushi krakow 100 za 100, przygotowana przez wspomnianą już krakowską restaurację Sushi Friends. W skład tego fantastycznego zestawu wchodzi aż 100 kawałków sushi, a ich koszt to jedyne 100 zł. Takie oferty to wyjątkowa szansa na umilenie spotkań w gronie rodzinnym, mniejszych imprez z najbliższymi przyjaciółmi czy też wystawnych przyjęć o różnym charakterze. Sprawdź więc, czy sushi krakow dostawa obejmuje Twoją okolicę, by móc cieszyć się idealnym smakiem sushi bez wychodzenia z domu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Kamil · 1 lat temu
    W tym roku jako miłośnicy kuchni japońskiej zdecydowaliśmy z rodziną, że urządzimy święta w stylu fusion. Nie zabraknie na stole oczywiście polskich klasyczków, ale postawiliśmy też na takie dania jak tatar z łososa, ryba po japońsku czy właśnie sushi. Już probowałem wcześniej dań z Sushi Friends, więc jeśli chodzi o sushi na wigilię na ten rok, mój wybór równieź i teraz padnie na tą restaurację. Polecam wszystkim! Niskie ceny, super jakość i fajne zestawy na różne okazje