Wypożyczenie koncentratora tlenu - zastosuj tlenoterapię w swoim domu

1 komentarz

koncentrator tlenuKoncentrator tlenu oddziela azot od tlenu, zwiększając stężenie tlenu nawet do 92% w powietrzu wdechowym, co ma korzystny wpływ na organizm. Przynosi dobre rezultaty w wielu chorobach, m.in. alzheimerze, łuszczycy, grzybicy, czy cukrzycy. Tlen ma działanie grzybobójcze, bakteriobójcze. W zgiełku codziennego życia tlenoterapia ma zbawienny wpływ na ukojenie nerwów, dotlenienie komórek skóry i zwiększenie pojemności płuc.

W dzisiejszych czasach, coraz gorsza jakość wdychanego powietrza wpływa na rozwój chorób układu oddechowego, tj. astma oskrzelowa. Terapia z użyciem koncentratora tlenu może poprawić jakość życia i zmniejszyć ilość ataków duszności. Wykorzystywana jest także w chorobach układu krwionośnego, pokarmowego, moczowo- płciowego i nerwowego.

Czytaj dalej

Japońskie przekąski oraz przystawki na przyjęcie lub imprezę

Dodaj komentarz

Właściwie skomponowane menu to gwarancja udanej imprezy. W tym względzie warto również zadbać o przystawki, które zaspokoją pierwszy głód i zachęcą do dalszej konsumpcji. Idealne przystawki powinny cechować się niewielkimi rozmiarami i łatwością podania. Takie właśnie jest sushi, czyli najpopularniejsze danie kuchni azjatyckiej. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie na nim opiera się catering podczas imprez, przyjęć i spotkań o różnorodnym charakterze.

Czytaj dalej

Kuchnia żydowska - podpowiadamy, gdzie jej spróbować!

Dodaj komentarz

Kultura kulinarna jest bardzo istotnym elementem żydowskiej tożsamości. Dzięki migracjom kuchnia żydowska rozpowszechniła się pod różnymi szerokościami geograficznymi i dziś jest bardzo różnorodna. Przez lata, społeczności żydowskie przejmowały cechy kuchni lokalnych, tworząc jedną z głównych kuchni międzynarodowych. Żydowskie dziedzictwo jest więc opowieścią o kuchni iberyjskiej, bliskowschodniej ale też Polskiej.

Czytaj dalej

Dlaczego Twoja restauracja potrzebuje systemu POS?

1 komentarz

System POS (EPOS, Electronic Point Of Sale), to rozbudowana alternatywa dla klasycznych kas fiskalnych. Serce systemu to komputer, który z pomocą kasjera obsługuje sprzedaż; do rejestracji transakcji i raportowania organom skarbowym służy drukarka fiskalna. Przyjrzyjmy się bliżej praktycznym aspektom pracy na systemie POS i jego najważniejszym zaletom.

Czytaj dalej

Dobra resturacja na przyjęcia okolicznościowe, czyli jaka?

2 koment.

Planujesz I Komunię swojego dziecka? Szukasz dobrego miejsca, aby zintegrować pracowników firmy lub zjeść biznesowy lunch? Chcesz przeprowadzić szkolenie lub wygłosić konferencję? A może zastanawiasz się, gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe? W tym artykule odpowiemy na pytanie jakie cechy musi spełniać restauracja, aby była tą wymarzoną, z której zarówno Ty jak i twoi goście nie będą chcieli szybko jej opuścić.

Czytaj dalej

Kuchnia w domku holenderskim

Dodaj komentarz

Wiele osób marzy o własnym domu, który stałby na działce z ogrodem. Lecz są i tacy ludzie, których marzeniem jest mały i mobilny domek na kółkach. Na dodatek liczba miłośników domków mobilnych na świecie wzrasta z roku na rok. Budownictwo mobilne budzi podziw, bo z kontenerów lub klocków drewnianych powstają malownicze i całkiem wygodne domy na barkach lub kołach. Ludzie interesujący się tym tematem zastanawiają się czy warto kupić domek mobilny?

Czytaj dalej